Популярные темы

«Ворскла» і FERREXPO допоможуть медзакладам Полтавщини

Дата: 16 марта 2020 в 20:14 Категория: Происшествия


Учора надвечір футбольний клуб «Ворскла» сповістив про те, що підтримує ініціативу компанії «Нова пошта», що оголосила про запровадження маніфесту, спрямованому на допомогу медичній сфері країни в цей непростий час.

Вже зранку на електрону пошту головного офісу почали надходити електронні запити від ЗМІ з метою роз’яснити, в чому саме полягатиме допомога футбольного клубу «Ворскла» та групи компаній FERREXPO медичним закладам Полтавщини.

Наразі повідомляємо наступне:

— Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА має надати інформації щодо потреб у закупівлі тих чи інших ліків і засобів захисту, аби цілеспрямовано протидіяти нині існуючим загрозам та попередити їх. Щоби кошти не виділялися «в нікуди» та на препарати, що можуть бути не використані, ініціативна група співпрацює з представниками Департаменту охорони здоров’я, враховуючи всі потреби. В середині групи компаній FERREXPO існує домовленість про територіальний розподіл надання допомоги з акцентами на містах Полтава, Кременчук та Горішні Плавні. ФК «Ворскла» акцентовано опікуватиметься потребами Полтавської обласної інфекційної лікарні та закликає долучитися всіх небайдужих громадян до підтримки цієї ініціативи, — йдеться в заяві віце-президента ФК «Ворскла» Олега Лисака.

Тэги новости: Происшествия
Поделитесь новостью с друзьями