Популярные темы

Дмитро Михайленко: «Нічого, що не потрапили до топ-6, у другій буде краще вдосконалювати гру»

Дата: 06 марта 2020 в 17:54


Дмитро Михайленко:

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко поспілкувався з журналістами на відкритому тренуванні команди перед заключним матчем першого етапу чемпіонату проти ФК «Маріуполь»:

— Дмитро Станіславович, як команда сприйняла той факт, що у цьому сезоні не потрапляє до першої шістки?

— Нормально. Зрозуміло, що у нас був шанс туди пробитися, але команда потрапила під каток сильного мотивованого суперника. Але нічого страшного. Так, ми не потрапили до першої шістки напряму, проте є шанс поборотися за місце у плей-оф. Хоча у нас зараз завдання більше не турнірне, а стратегічне – покращувати гру, і це навіть буде краще робити у другій шістці. В першій це було б складніше, оскільки нам треба удосконалюватися з більш рівними нам суперниками.

— Є мотивація завадити «Маріуполю» потрапити до першої шістки?

— У нас є мотивація перемагати в кожному матчі, тому, хто саме з суперників потрапить до першої шістки, нас не особливо цікавить. Наше завдання перед рідними вболівальниками, тим більше на свято 8 березня, показати хорошу гру і перемогти.

— Що скажете про найближчого суперника?

— Ми розуміємо, що суперник не приїде до нас відбиватися. Вони намагаються грати вперед, добре використовують простір за спинами захисників, оскільки у них є швидкі гравці. Як проти них грати? Ми готуємося діяти агресивно і будемо шукати щастя в атаці.

— Яка кадрова ситуація в команді перед матчем?

— Через дискваліфікації у нас гру пропускають Ді Франко та Назаренко. Когут, ви бачите, тренується у загальній групі, а чи зможе він зіграти, стане зрозуміло у наступні два дні.

Читайте также: Дмитрий Михайленко: «С «Динамо» получилось так, но «Шахтер» был совсем по-другому настроен»

Поделитесь новостью с друзьями