Олексій Хахльов: «Готовий поділитися з «Карпатами» досвідом створення нової команди»

Дата: 14 февраля 2020 в 21:44


Олексій Хахльов:

Колишній президент «Вереса» Олексій Хахльов підтримав ідею перетворення «Карпат» в народний клуб.

«ПРО НАРОДНИЙ КЛУБ!

Щиро вітаю всю футбольну спільноту України з надважливою подією — створенням на базі ФК «Карпати Львів» Народної команди!

Сподіваюся, що учасникам вдасться забезпечити відкрите проходження алгоритму спільнодії в процесі заснування Народної команди. А також залучити всіх небайдужих до долі «Карпат» для створення успішного футбольного проекту в сучасних українських реаліях.

Не в правилах хорошого тону давати поради без прохання. Але відчуваю себе дотичним до популяризації ідеї «народності» в українському футболі. Тому, як на мене, важливо поставити акцент на створенні саме КЛУБУ, а не КОМАНДИ!

Ми рухаємося в пошуку оптимальної моделі функціонування професійного футбольного клубу. У нас на Рівненщині знайшли компроміс у юридичній формі — публічне акціонерне товариство. Будемо у Народний Клуб «Верес» Рівне реалізовувати формат об’єднання — громада, бізнес, влада.

Надзвичайно радий, що шляхом створення Народного Клубу вирішив також піти такий потужний бренд як ФК «Карпати». Готовий, при необхідності, прийняти участь в обміні досвідом.

Разом — ми сила!», — написав Хахльов у себе в Facebook.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями