«Минай» поступився в Угорщині, пропустивши від українця

Дата: 16 января 2020 в 12:54


«Минай», який вийшов з відпустки 11 січня, провів свій перший спаринг. Команда поїхала в Угорщину – в містечко Казінцбарцика, що біля Мішкольца. Там на неї чекала 14-та команда з Першої ліги Угорщини – «Казінцбарцика», інформує прес-служба клубу.

Зазначимо, що у «Минай» до гри проводив по два тренування в день, працював під навантаженнями, тому показати якісну гру у товариському матчі не міг – футболістам не вистачало свіжості та і форма далека від оптимальної. Також у складі «Минаю» було декілька гравців на перегляді і їм, звісно, не вистачало зіграності та взаєморозуміння з партнерами. Тренерський штаб дав їм можливість проявити себе та звикнути до вимог команди.

Суперник «минайців» мав перевагу: не тільки фактор рідного поля, а й те, що вони раніше почали підготовку до сезону – до цього матчу «Казінцбарцика» встигла вже зіграти два товариських поєдинки і трохи набрала ігровий тонус. Зрештою, Перша ліга Угорщини стартує вже 2 лютого.

Проте, «Минай» більше володів м’ячем, контролював хід поєдинку, непогано комбінував. Хороші моменти забити гол були у Маїка, Карнози, Кополовця та Глаголи. Але не щастило. «Казінцбарцика» шансів мала менше, але один вона використала – зуміли втекти у контратаку та забити на 53-й хвилині. Що цікаво, відзначився вихованець закарпатського футболу, екс-гравець «Говерли», який вже третій рік грає в Угорщині, Юрій Тома. Матч так і завершився – з рахунком 0:1 на користь господарів.

Цей матч дав чимало корисної інформації для тренерського штабу «Минаю». Команда після повернення додому продовжить працювати у звичному режимі, а вже 17-го січня зіграє свій наступний спаринг – з командою Вищої ліги Угорщини «Варда» з Кішварди.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями