«Рух» приступив до роботи

Дата: 16 января 2020 в 02:04


Сьогодні, 15 січня, гравці «Руху» гравпознайомилися з новим тренерським штабом та провели перше тренування в 2020 році, повідомляє офіційний сайт львів'ян.

Розпочалася зустріч «рухівців» у конференц-залі «Гранд готелю». Спортивний директор клубу Володимир Лапіцький та виконавчий директор Ростислав Пузанський представили гравцям новоспеченого керманича Юрія Бакалова та його помічників — Олександра Грицая та Тараса Гребенюка.

Юрій Бакалов (у центрі) та його помічники /фото ФК «Рух»

Головний тренер «жовто-чорних» Юрій Бакалов наголосив, що кардинальних змін в ігрову дисципліну вносити не буде, натомість, ігрова схема зазнає деяких змін.

Окрему увагу керманич «Руху» приділятиме тімбілдингу, оскільки переконаний, що атмосфера всередині колективу має надзвичайно велике значення.

Опісля команда відправилась на перше тренування у 2020 році. 17 січня «жовто-чорні» пройдуть плановий медогляд. Перший збір триватиме до 10 лютого у Винниках. За цей час «рухівці» проведуть три контрольні спаринги. А вже 13 лютого команда вилетить в Туреччину, де проходитиме другий та третій етапи підготовки.

Читайте также: «Рух» и «Оболонь-Бровар»: когда результат — к смене тренера

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями