Футбольне поле «Ворскли» від снігу розчистили офісні працівники

Дата: 04 декабря 2019 в 15:34 Категория: Происшествия


Футбольне поле

Футбольне поле центрального стадіону «Ворскла» імені Олексія Бутовскьго у Полтаві від снігу розчищали офісні працівники, повідомляє офіційний сайт «зелено-білих».

...Початок грудня нахурделив за добу доволі немало снігу, і це стало першопричиною того, що ворскляни дружньо, всі гуртом взялися за лопати. Ворскляни в конкрентому випадку – це, ясна річ, не футболісти, вони в цей час саме тренувалися на заміcькій базі, а працівники офісної частини клубу, що на Майдані Незалежності, 16 у Духовній столиці. За працею встигли як ніколи поспілкуватися один із одним, не обійшовши увагою, зокрема й важливий, та, що найголовніше, переможний матч із «Колосом».

Ген-ген, на іншій частині поля хтось попросив допомоги, і частина з тих, хто згрібав біле диво прямо з захисної плівки на полі, побігли визволяти з полону рекламні щити та металоконструкції, на яких вони закріплені. Два трактори, що трудилися біля поля, мелодією, яка виривалася з їх моторів, здавалось ще більше спонукали дружній колектив робити спільну корисну справу. І все задля успіхів рідної команди!

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями