Олег Саленко: «Загадка, як Тайсон щось почув, коли на стадіоні було 25 тисяч уболівальників»

Дата: 12 ноября 2019 в 13:14


Олег Саленко:

Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко поділився із 1927.kiev.ua думками про поразку киян від «Шахтаря».

— Матч залишив двояке враження. Фоли, інциденти, нездорова обстановка. Обидві команди особливо не мали моментів, грали в центрі поля. Логічною була б нічия. Давно не було такого сумбуру в протистоянні «Динамо» і «Шахтаря». Потрібно використовувати свої моменти. Якби Родрігес забив хоча б в одному із своїх — гра пішла б зовсім по-іншому.

— Луїш Каштру освіжив склад, на відміну від Олексія Михайличенка...

— В команд напружені графіки. Потрібно звикати до такого темпу. Важкі матчі, перельоти — це все дається взнаки. Гравці були втомленими і все вирішив один гол. Деякі гравці киян не витримують цього ритму. В дублі є талановиті гравці, але в таких матчах Олексій Михайличенко боїться їх використовувати. Вже в наступних матчах можна буде їх награвати і дати відпочити провідним гравцям.

— Родрігес після цього матчу буде стриманішим з емоціями?

— Він отримав шанс і не використав його. Все, що потрібно від форварда — це забивати. Жерсон мав два хороших моменти, які при рівній грі потрібно використовувати. Після цього йому буде складно говорити — дайте мені ще шанс. Потрібно буде заслуговувати вихід на поле тренуваннями. А якщо поведінка буде іншою — можна буде і карати.

— Вболівальників «Динамо» знову звинувачують у проявах расизму...

— Інцидент із Тайсоном збив гру — далі все пішло в якомусь сум'ятті. Ми бачили картинку, а що там відбувалося — точно не відомо. Будемо чекати офіційної інформації від спостерігачів. В трансляції не було чути, хто що кричав. На скільки я знаю, коли 25 тисяч уболівальників на стадіоні — не чуєш хто і що кричить. Та ще й сам Тайсон повів себе дуже відверто в цей момент. Щоб можна було щось почути, потрібно, щоб вся трибуна це співала. Для мене це загадка. Чекаємо, що з цього приводу скаже УАФ.

— Арбітр впорався зі своїми обов'язками?

— Були моменти, які викликають питання, але це особливо не впливало на гру. Він намагався тримати гру в руках. Судді часто припускаються помилок і в більш рядових матчах, тому, як для протистояння такого рангу, арбітр впорався зі своєю місією.

Поделитесь новостью с друзьями