Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Дмитро Іванісеня: «Два роки тому був без команди, дивився футбол тільки по телевізору, а тепер їду в збірну»

Дата: 11 ноября 2019 в 04:44 Категория: Новости спорта


Дмитро Іванісеня:

Півзахисник Зорі Дмитро Іванісеня розповів у програмі ПроФутбол, як він отримав виклик до національної збірної України, де був ще два роки тому і як потрапив у команду Скрипника.

Читайте также: Шевченко довикликав до збірної України Дмитра Іванісеню

— Я дізнався про це від Боді Михайличенка. Він мені зателефонував і запитав: Тебе що в збірну викликали?! А я був з родиною і навіть нічого не знав. Зайшов на сайт, подивився і був шокований. Неймовірні емоції, які просто не передати словами!

Ще два роки тому був без команди. Ходив тренуватися на штучне поле в Києві. Футбол дивився тільки по телевізору, а тепер їду в збірну.

Коли я потрапив у команду Динамо Тбілісі, у мене там з’явився шанс грати і прогресувати. Потім дізнався про інтерес Зорі – коли дізнався, що там з’явився Скрипник і він мене запрошує, одразу зрозумів, що це перспективний проект, і звідси є можливість потрапити в збірну. Досвід показав, що так і є – 4 місяці і мене запросили у національну команду.

– Ви в Грузії багато забивали. Били здалеку. А тут ударів від вас ми не бачимо…

– Просто там я грав атакувального півзахисника. Ми грали в два опорних, і я був такою собі вісімкою. Тут тактика у нас інша – граємо ромбом , а моя позиція – чиста шістка. Граю ніби ліберо. Як наш тренер говорить: Завжди відкритий, завжди зі мною мають обігратися. Тому тут я рояль тягаю, а пацани на ньому попереду грають, — приводить слова Іванісені FootballHub.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями