Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Єгіше Мелікян: «Львів» покинув останнє місце, але у нас всі труднощі ще попереду»

Дата: 10 ноября 2019 в 12:34


Єгіше Мелікян:

Головний тренер «Львова» Єгіше Мелікян на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди в матчі 14-го туру чемпіонату України з «Ворсклою» (2:0), інформує прес-служба клубу.

– Це важливий результат для нас саме психологічно. Довгий період команда не насолоджувалася перемогою, це вже в нас була психологічна проблема і слава Богу, що є якийсь позитив. Команда заслуговувала перемогти і вони мають насолоджуватись цією перемогою, бо довго за нею сумували. Я дуже радий за хлопців і ще тішить, що ми з перших хвилин зуміли нав’язати гру. Команда виконала все, що ми за цей недовгий період задумали. Проблеми в нас є, тому що багато індивідуальних дій. Наше завдання, а також і моє особисте як тренера — це щоб команда розуміла, що має бути спільна структура гри. Я цього не побачив, але це нормально, час у нас є. Навіть при чисельній перевазі наші гравці грають індивідуально, так не можна, навіть коли вибуває один гравець, уже треба використовувати цю перевагу. Треба грати в один-два дотики. Але це невелика проблема, це процес, над яким треба працювати, аби команда мислила разом, а не індивідуально.

– Я можу помилятись, але перед пенальті ви щось кричали Педро. Це щоб він не пробивав, чи що?

– Так-так, але розумієте, в футболі є така річ, що коли тренер бачить, що хтось впевнений і бере рішення на себе, то не можна його зупиняти. Вони особистості, футболіст відчуває, що він може і хоче. Я йому дозволив і він мене не розчарував.

– Команда покинула останнє місце, це радісна подія, але попереду велика перерва на матчі збірних, чи не розслабиться команда?

– Слава богу, що покинула, але у нас всі труднощі ще попереду. Я просто хочу сказати, що у найважчий момент в команді нам дуже допоміг наш президент, це я підкреслюю, бо він у тяжку хвилину був з командою, закрив усі фінансові питання і далі говорив, що буде нас підтримувати. І завдяки такому відношенню сьогодні був результат. В нас тренерів може щось не виходити, різне буває, важливим фактором є ця підтримка, але більше психологічна, ніж тактична. В такі моменти роль президента дуже важлива для нас. В першу чергу, командний дух дає президент, а тактику – тренер. Дякую і вболівальникам.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями