Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Роман Санжар: «Деякі гравці не виконують моїх настанов, але є такі хлопці, як Деда»

Дата: 09 ноября 2019 в 22:54


Роман Санжар:

Головний тренер «Карпат» Роман Санжар на післяматчевій прес-конференції поділився враженнями від гри 14-го туру чемпіонату України з «Маріуполем» (2:2), інформує прес-служба клубу.

— Незадоволений тим, що гравці нашої команди, на яких я найбільше розраховую, не виконують моїх настанов. Але є такі хлопці, як Ярослав Деда. Він вийшов на футбольне поле з бажанням та самовіддачею, розпочав створювати моменти. Тому я вважаю, що завдяки його старанням у нас почали з'являтися нагоди біля воріт «Маріуполя».

Я буду надалі заохочувати молодих гравців, які виходять на поле та виглядають не гірше, ніж деякі наші досвідчені гравці, від яких ми очікуємо набагато більшого. Не хотів би конкретно говорити про цих футболістів, тому прізвища називати не буду. У нас наймолодша команда у чемпіонаті та нам потрібен результат. Досвідчені гравці, які у нас є, мають за собою тягнути молодь, а виходить навпаки. Тому є деякі питання, з яких нам потрібно зробити висновки.

На кожну гру у нас є чіткий план, але забитий чи пропущений гол може змусити вносити певні корективи, так і сьогодні наприкінці матчу ми змінили нашу систему: зняли центрального захисника, поміняли тактику, і я задоволений, що це спрацювало.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями