Ветерани «Металіста» та Збірної журналістів виявили сильнішого у благодійному матчі «Кубок Харкова»

Дата: 12 октября 2019 в 01:44 Категория: Новости спорта

Ветерани “Металіста” та Збірної журналістів виявили сильнішого у благодійному матчі “Кубок Харкова”

Напередодні матчу між Збірною України та Збірною Литви, 11 жовтня, на стадіоні «Динамо-Арена» відбувся благодійний матч за «Кубок Харкова» між Збірної журналістів України та Ветеранів ФК «Металіст», інформує Сenternews.

Основною метою благодійного матчу стала допомога дітям-аутистам та дітям-переселенцям зі Сходу України.

Організаторами виступили: Українська Асоціація футболу, Українська Прем’єр-ліга, Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківська обласна федерація футболу та Інформаційне агентство «Центр новин».

Благодійний матч серед команд Ветеранів та журналістів відвідали діти-аутисти, діти-сироти та діти переселенці із Сходу України. Всі діти отримали подарунки квитки на матч Національної збірної, спортивне спорядження та солодкі подарунки від народного депутата Олексія Кучера.

Інформаційні партнери: «Известия», «Stargorod», «Comments», «Голос», «Мова футболу».

Титульний спонсор Збірної журналістів: компанія «Smart-Holding».

Партнери матчу: компанія «Фаворит спорт», Благодійний фонд Дмитра Шенцева.

Матч відбувався за підтримки народного депутата Олексія Кучера.

Перед початком матчу до команд з вітальним словом звернувся ректор Харківського НУВС Швець Дмитро Володимирович.

«Вітаю всіх учасників свята футболу! Дякую Вам за можливість показати, що футбол – спорт № 1. Бажаю всім перемоги! Головне, щоб цей матч пройшов без травм», – сказав Швець.

Варто зауважити, що матч пройшов в швидкому темпі, і в основному гра відчувалась в одні ворота. Уже на 7 хвилині Сергій Чуйченко з подачі Мирона Маркевича відкрив рахунок – 0:1.

На 24 хвилині Карабута з подачі форварда Чуйченка подвоїв рахунок – 0:2. А на 39 хвилині найкращий гравець матчу оформив дубль – 3:0.

Журналісти пробували відігратися, але трамву отримав форвард Олексій Бєлік, який кілька разів заставив суперника понервуватися.

На 40 хвилині ще один гол із стандарту записав на свій рахунок Чуйченко – 0:4. Ще за три хвилини, граючий тренер ФК «Металіст» Володимир Лінке збільшив рахунок-0:5.

Проте журналісти зуміли забити гол престижу, Євген Левченко увірвався в штрафну суперника, і на 44 хвилині з подачі Юрія Чміля влучив в дев’ятку — 1:5.

На 47 хвилині Карабута забиває другий гол у ворота Збірної журналістів – 1:6, цей м’яч поставив крапку в матчі за «Кубок Харкова».

Рахунок гри – 6:1 на користь команди Ветеранів ФК «Металіст».

Участь в нагородженні учасників матчу взяли Перший Віце-Президент УАФ Вадим Костюченко, Голова федерації футболу Харківської області Віктор Коваленко.

Вадим Костюченко передав вітання від Президента федерації футболу України Андрія Павелка та запросив відвідати матч Збірної України і Збірної Литви.

«Вітаю переможців «Кубку Харкова», а головна перемога у нашому матчі – це допомога нашим маленьким вболівальникам, які сьогодні відвідають матч Україна – Литва», – відзначив Костюченко.

Крім того, організатори матчу відзначили кращих гравців «Кубку Харкова».

Кращий воротар – Дикань Андрій!

Кращий захисник – Маркевич Мирон!

Кращий півзахисник – Чуйченко Сергій!

Кращий нападаючий – Левченко Євген!

Всі організатори матчу отримали подяки та іменні футболки від учасників матчу. А маленькі учасники свята футболу отримали солодкі подарунки від народного депутата Олексія Кучера і квитки на матч Збірної України і Збірної Литви від УАФ.

Склади команд:

Ветерани ФК «Металіст»: Дикань Андрій, Вербицький Денис, Крячко Валентин, Ушмаєв Юрій, Колоков Руслан, Призетко Андрій, Карабута Андрій, Маркевич Мирон — капітан команди , Чуйченко Сергій, Ралюченко Сергій, Савенко Андрій, Гущин Валерій, Назаров Євгеній, Лінке Володимир — граючий тренер.

Збірна журналістів України: Євгеній Левченко, Футбол 1, Олексій Бєлік, Футбол 1, Дмитро Дєнков, Українська правда, Олег Ящук, Еспресо ТВ, Ярослав Твардовський, Динамоманія, Артем Шевченко, речник МВС, Юрій Чміль, Еспресо, Павло Посохов, «СтаргородСпорт», 55, Максим Іванов, «Коментарі», Шаповалов Михайло, Sport.ua, Руденко Денис, Footboom, 34, Димов Кирил Вадимович, Footcin, Войцеховський Артем, газета Спорт-арена, Олександр Шаріков, «Харьковскіє ізвєстія. СПОРТ», Олександр Гаркавець, Слобідський край, Дмитро Клименко, Tribuna.com, Олександр Кісткін, 72

Президент і тренер команди Ольга Витак

Довідка: Збірна журналістів України з 2016 року бере участь в благодійних матчах під патронатом УАФ, які покликані допомагати дітям-сиротам, інвалідам, дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму.

Завдяки «Парламентському Кубку – 2016» серед команд народних депутатів та журналістів вдалось облаштувати сенсорні кімнати для дітей аутистів в корекційному центрі «Прімавера».

Крім того, під час «Кубку Одеса – 2016» вдалось надати благодійну допомогу у вигляді спортивного обладнання для Дитячо-юнацької спортивної школи Березівського р-ну.

В 2017 році Збірна журналістів відкрила дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишуваха Попаснянського району Луганської області.

Під час «Кубку Одеси» та «Кубку Дніпра» діти-переселенці зі Сходу України отримали футбольні подарунки та квитки на «Суперкубок» та матч Україна-Нігерія.

Збірна журналістів України висловлює подяку компанії «Smart-Holding» за допомогу в організації поїздки команди до Харкова.

Організатори матчу висловлюють подяку компанії «Фаворит спорт», Благодійному фонду Дмитра Шенцева та народному депутату Олексію Кучеру за подарунки для нашим мальниких вболівальників.