Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

«Колос» розпочав підготовку до матчу з «Шахтарем»: Гавриш та Лисенко — в обоймі

Дата: 11 октября 2019 в 16:24 Категория: Новости спорта


«Колос» розпочав підготовку до матчу чемпіонату України з «Шахтарем», інформує прес-служба клубу.

10 жовтня команда поновила тренування після триденної міні-відпустки. Тренерський штаб дав футболістам час перепочити, відновитись та побути з сім’ями.

Вранці команда зібралась у селищі Калинівка, на місцевому стадіоні «Центральний», де постійно проводить свої тренування. Осторонь спостерігали за заняттям трійка футболістів – Олександр Чорноморець, Євген Задоя та Вадим Мілько. Вадим та Олександр не тренувались через мікро-ушкодження, які вони отримали в матчі з «Динамо», а Євген певний час перебував у лазареті. Однак всі троє вже зовсім скоро повернуться до тренувань. Через рецидив травми продовжує перебувати у лазареті Олександр Поздеєв.

До основної групи футболістів повернулись Віталій Гавриш та Володимир Лисенко. Також до тренування Руслан Костишин долучив гравців молодіжного складу: Іллю Коваленка, Станіслава Сорокіна, Олексія Федорова та Рустама Ахмедзаде. На сьогодні, 11 жовтня, у команди заплановане ранкове тренування у Калинівці, а в суботу футболісти вирушать до Ковалівки, де проведуть одноденний збір. У неділю «Колос» проведе спаринг-матч з «Олімпіком».

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями