Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Андрій Паньків — про призначення Мазяра: «Львову» потрібен молодий, харизматичний та амбітний тренер»

Дата: 12 сентября 2019 в 13:44 Категория: Новости спорта


Андрій Паньків - про призначення Мазяра:

Гендиректор «Львова» Андрій Паньків в коментарі прес-службі клубу пояснив призначення Володимира Мазяра новим головним тренером команди.

— Запропонували посаду головного тренера ПФК «Львів» Володимиру Мазяру, оскільки це амбітний спеціаліст, який має шанс показати себе в одному з найамбітніших проектів українського футболу. Цей той випадок, коли футбольний клуб та тренер потрібні один одному задля досягнення високих цілей. Володимир Іванович вже працював раніше у нашому клубі, причому достатньо успішно. Але згодом настав період трансформації: вища ліга, бразильський вектор трансферної політики, період становлення нового курсу.

Зараз настав той самий момент, коли усі механізми у проекті вже злагоджено працюють, бразильці демонструють свій високий потенціал, підтягуються до основи молоді вихованці клубної академії, а команда демонструє цікавий футбол, та хоче стати ще більш конкурентоздатною. І для цього ПФК «Львів» потрібен наставник нової формації: молодий, харизматичний та амбітний.

Дізналися про те, що тренер завершив співпрацю з його попереднім клубом, і одразу ж прийняли рішення запропонувати йому очолити ПФК «Львів». Перемовини тривали недовго, прийняли рішення про подальшу співпрацю.

Читайте также: Богдан Блавацький: «Добре знаю, як займається з командою Руслан Костишин»

Цілі на сезон лишаються незмінними – перша шістка та потрапляння в єврокубки. Адже клуб, який два роки поспіль завершував чемпіонат України серед шести найсильніших команд, не може претендувати на менші здобутки, – зазначив Андрій Паньків.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями