Популярные темы

Василь Малик: «Намагатимемося якомога довше протриматися на кубковій дистанції»

Дата: 15 августа 2019 в 19:24 Категория: Новости спорта


Василь Малик:

14 серпня в Будинку футболу відбулося жеребкування першого попереднього етапу Кубку України сезону-2019/2020.

— У кубкових баталій є своя харизма, — сказав головний тренер тернопільської «Ниви» Василь Малик офіційному сайту УАФ, коментуючи результати жеребкування. — Можна завдяки виступу в одному циклі назавжди ввійти в історію, як це вдалося зробити «Карпатам», які ще 1969 року заволоділи Кубком Союзу, і з того часу за ними закріпилося звання кубкової команди, хоча зелено-білі вже давно нічого не досягали в розіграші Кубка.

Відрадно, що й нам із моєю попередньою командою, друголіговим «Калушем», минулого сезону вдалося стати порушниками спокою, дійшовши до 1/8-ї Кубку України. Ті поєдинки завжди збирали повний стадіон у Калуші, «містяни» докладали зусиль, аби стрибнути вище голови, і передусім завдяки нашому успішному виступу в Кубку клуб ліквідував усі борги по зарплаті й преміальним.

Дуже мені кортить і з нинішньою командою, «Нивою», ще раз пережити такі приємні переможні миттєвості. Хоча вже на старті нам волею жереба дістався іменитий опонент — «Верес», до того ж доведеться грати на виїзді. Це буде серйозний виклик для «Ниви» — чи не наймолодшої за віком футболістів команди майстрів. Я знаю, що свого часу «Нива» вже виступала навіть у чвертьфіналі Кубку України, і ми намагатимемося теж якомога довше протриматися на кубковій дистанції.

Читайте также: Перший попередній етап Кубка України: результати жеребкування

Тэги новости: Новости спорта
Поделитесь новостью с друзьями