ДЮФЛУ: структура сезону-2019/2020 з рекордом у першій лізі та перспективою створення Еліт-ліги

Дата: 14 августа 2019 в 22:04


ДЮФЛУ: структура сезону-2019/2020 з рекордом у першій лізі та перспективою створення Еліт-ліги

Виконавчий комітет Дитячо-юнацької футбольної ліги України затвердив регламентуючі документи та склад груп турнірів на сезон-2019/2020.

Також під час засідання виконкому в київському Будинку футболу відбулося обговорення створення Еліт-ліги ДЮФЛУ. Нагадаємо, що провідні дитячі школи та тренери збірних команд України різних вікових категорій виступили з ініціативою реформування чемпіонату ДЮФЛУ.

Організація ліги, в якій би грали найкращі футбольні школи, має підвищити рівень змагань і, як наслідок, покращити підготовку футболістів. Ця ініціатива була підтримана керівництвом Української асоціації футболу. Були розроблені регламент, критерії атестації та структура змагань. Але клуби ДЮФЛУ не змогли дійти спільної думки в цьому питанні. Тому після обговорення ситуації, що склалася, на виконкомі було ухвалено рішення відкласти створення Еліт-ліги.

Але в регламенті змагань уже прописано, що з наступного сезону Еліт-ліга має бути створена. Члени виконкому навіть затвердили структуру змагань — Еліт-ліга матиме дві групи по 10 команд, які відповідатимуть спортивним вимогам та критеріям атестаційного регламенту. Групи будуть сформовані за географічним принципом, змагання пройдуть у два кола, після чого кращі команди в матчах плей-офф визначать чотирьох учасників фінальних турнірів. Для усунення існуючих між учасниками ДЮФЛУ протиріч у питанні запуску Еліт-ліги було ухвалено рішення створити робочу групу, яка протягом року буде координувати підготовку до реформування змагань.

У нинішньому сезоні змагання пройдуть за звичною схемою. У вищій лізі в чотирьох вікових категоріях зіграють 40 команд (чотири групи по 10 команд). Після двоколового турніру у стикових матчах найсильніші команди визначать вісім учасників фінальних турнірів.

А от у першій лізі цього року сформовано одразу 10 груп. У змаганнях у двох вікових категоріях уперше візьмуть участь більше 200 команд! Переможці груп та шість кращих команд із тих, що після двоколового турніру посядуть другі місця, у додаткових матчах визначать у кожній віковій категорії чотирьох учасників фінальних турнірів.

Також Виконком ДЮФЛУ затвердив договір про співпрацю між Українською асоціацією футболу та ГС «Всеукраїнська дитячо-юнацька футбольна ліга України», фінансовий звіт ДЮФЛУ за сезон-2018/2019 та бюджет ДЮФЛУ на сезон-2019/2020.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями