Популярные темы

Андрій Паньків: «Ми повністю задоволені нашою співпрацею з каналами «Футбол»

Дата: 14 июня 2019 в 22:54 Категория: Новости спорта


Андрій Паньків:

Генеральний директор ФК «Львів» Андрій Паньків дав клубному сайту коментар стосовно офіційного мовника «синьо-золотих левів».

«Хотілося би прояснити ситуацію щодо позиції ПФК «Львів» стосовно єдиного пулу та пропозиції групи каналів «Футбол». Наш представник утримався при голосуванні за пропозицію у зв’язку з тим, що така пропозиція вперше була озвучена лише під час самого засідання клубів УПЛ, до цього ми не отримували жодних матеріалів для вивчення. Тому наш клуб утримався, але лише виключно для того, аби детально проаналізувати надані цифри та інші умови співробітництва. На сьогодні хочу запевнити вас, що ми повністю задоволені нашою співпрацею з каналами «Футбол», які завжди забезпечують дві ключові умови, що цікавлять нас з точки зору показу матчів клубу – якісну картинку та повне і своєчасне виконання фінансових зобов’язань. Тим самим, хочу наголосити, що ми підтримуємо пропозицію групи каналів «Футбол» та готові співпрацювати з ними як в рамках єдиного пулу, так і на індивідуальний основі, якщо раптом клуби УПЛ не досягнуть консенсусу», — заявив Паньків.

Раніше повідомлялося, що проти пропозиції каналу «Футбол 1/2» щодо єдиного телепулу виступили «Динамо», «Зоря» та «Дніпро-1».

Читайте также: Телеканалы «Футбол 1/2» предложили УПЛ 450 млн грн за права на 3 года

Тэги новости: Новости спорта
Поделитесь новостью с друзьями