Популярные темы

Андрій Домбровський: «Ми в підвішеному стані, невідомо що взагалі буде в наступному сезоні»

Дата: 06 июня 2019 в 01:34 Категория: Новости культуры


Андрій Домбровський:

Півзахисник «Арсенала» Андрій Домбровський підвів підсумки сезону.

— Чого не вистачило команді для збереження прописки у Прем’єр-лізі?

— Важко сказати. Може трохи фарту не вистачило, тому, що в кінці моменти були в іграх, але не вистачило холоднокровність, щоб їх реалізувати. Моменти створювалися, а гол забити не змогли.

— Які помилки були допущені на протязі сезону?

— Помилки були, вони присутні в кожній грі. Футбол складається з помилок, хто їх менше робить, той і перемагає. Не скажу, що ми робили часто грубі помилки, але це футбол, так буває, що хтось перемагає, а хтось програє.

— Як взагалі оціниш цей сезон?

— Якщо дивитися по результату — негативний. Як для себе, то — це величезний досвід, мій перший сезон у Прем’єр-лізі, намагався вчитися, більше прогресувати. За результатом сезон поганий, а особисто для мене – це поштовх вперед для моєї майбутньої футбольної кар'єри.

— Ти пропрацював під керівництвом трьох тренерів — Раванеллі, Грозного, Леонова. Можеш коротко охарактеризувати період роботи з кожним з них?

— Раванеллі — хороший фахівець, дуже добре ставився до футболістів, професіонал, але мені здається, що він не до кінця вбив в собі футболіста. Йому потрібно трохи перебудуватися як: з Раванеллі-футболіста в Раванеллі-тренера. Грозний — досвідчений тренер, намагався привити до нас «дух переможця», але при ньому, як з Раванеллі, не вдалося набрати більшої кількості очок. Важко щось конкретне говорити, коли пропрацював малу кількість часу з тренерами. Леонов — сильний мотиватор, знає, які слова підібрати для футболістів, щоб вони давали результат, набираючи очки. Якщо не помиляюся, то ми посіли друге місце у другій шістці за набраними очками, але в кінці нам не вистачило, він професіонал своєї справи.

— Матч, який приніс найбільше позитивних емоцій?

— Перемога в Одесі, з прямим конкурентом. Матч дав нам поштовх вперед. Ми повірили в себе, в свої сили. Результат який був після цього — перемоги. Я гадаю, що це завдяки цій грі.

— Матч, який приніс найбільше негативних емоцій?

— Матч з тим же «Чорноморцем», коли ми зіграли в Києві 3:3. Через суддівські помилки ми втратили перемогу. На мою думку, він упереджено ставився до нашої команди. Ставити пенальті і фоли, яких не було, після них нам забивають. Це рівень судді або він спеціально робив. Цей матч був негативним з точки зору: коли на 88-ій хвилині все було добре, а через хвилину «від радості до горя», так би мовити, ставити пенальті.

— Який момент сезону запам’ятався найбільше?

— Сильного немає, але коли закінчився сезон, ми грали в турнір по теніс-болу та вирішили заспівати пісню, щоб якісь позитивні емоції були.

— Це знак про те, що в клубі все буде добре?

— Завжди потрібно шукати якийсь позитив. Це життя, так буває, що хтось виграє, а хтось програє. Не варто впадати у відчай, потрібно дивитися в світле майбутнє.

— Яке завдання на наступний сезон?

— У ФФУ поки все вирішується, ми в підвішеному стані, невідомо що взагалі буде в наступному сезоні. Навіть керівництво поки не може сказати точне завдання, але вийдемо з відпустки і тоді буде ясно, що чекає «Арсенал» в наступному сезоні і які завдання перед собою ставимо.

— Що можеш сказати про конкуренцію в Першій лізі?

— У кожному сезоні Першій лізі є 4-5 команд, які хочуть прогресувати, підніматися в класі. Чемпіонат по рівню трохи відрізняється від Вищого дивізіону, але не набагато. Команди амбітні і прагнуть в Прем’єр-лігу.

— Чим плануєш займатися у відпустці, як проводити час?

— Відпустка невелика, планую з сім'єю поїхати відпочити на море і готуватися до наступного сезону.

Тэги новости: Новости культуры
Поделитесь новостью с друзьями