Популярные темы

«Челсі», Полтава та пляжний футбол

Дата: 05 июня 2019 в 23:14 Категория: Новости спорта


У Полтаві 30 травня пройшов турнір з пляжного футболу серед команд шкіл-інтернатів Полтавської області. Змагання, присвячені міжнародному дню захисту дітей, проводилися на спортивному майданчику в районі Левада традиційно під патронатом ГО «Фонд братів Павліченків». Англійський гранд, який днями виграв Лігу Європи УЄФА передав нашим дітлахам сувеніри і призи.

У турнірі взяли участь сім команд. Хлопці проявили завзятість і витривалість у грі, адже на піску дриблінгувати набагато складніше, ніж на траві. До того ж, потрібно робити багато обводок, ударів «через себе», набивати на льоту м'яча, відмінно балансувати і мати чудову координацію, щоб виконати технічні прийоми. І всі ці технічні дії віднімають досить багато енергії. Звичайно, всім командам хотілося перемогти, але призових місць — лише три.

Отже, за підсумками змагань «золото» у Полтавської спеціалізованої школи-інтернат №1. На другій сходинці фінішувала команда Полтавської спеціальної школи-інтернат для глухих дітей, а на третій — закінчила змагання команда Майоршинської спеціальної школи-інтернату.

У номінації «Найкращий голкіпер» переміг Максим Завгородній (Полтавська школа-інтернат №1. Найкращим захисником став Дмитро Шапран (Майорщинська школа-інтернат Полтавської обл.), а нападником – Олександр Ткаченко (Полтавська школа-інтернат для глухих дітей).

Особливі емоції у дітей викликали подарунки від «аристократів»! Спортивні костюми, м'ячі, шарфи, кепки, календарі, сувеніри, а також фото з автографами провідних гравців клубу — Едена Азара, Н'Голо Канте, Давида Луїса стали відмінним подарунком для дітлахів.

Президент Фонду «Братів Павличенків» Олег Павличенко висловив подяку керівництву «Челсі» за підтримку надану клубом в проведенні турнірів і за ту радість та захоплення, які відчули діти.

«Смак перемоги пізнається з дитинства, тому побажаємо нашим хлопцям завжди прагнути рухатися лише вперед, боротися, вдосконалюватися в командній грі та розвивати особисті технічні навички», — відзначив Олег Павличенко.

Та й інші учасники отримали призи. Йдеться про Полтавську спеціалізовану школу-інтернат №1, Варварівську спеціалізовану школу-інтернат, Яхнівську спеціалізовану школу-інтернат та Полтавська спеціалізована школа-інтернат №2. Ми маємо завжди піклуватися про наших особливих дітлахів! Подібні приклади є надихаючими.

Тэги новости: Новости спорта
Поделитесь новостью с друзьями