Популярные темы

Сергій Давидов: «Протягом тижня стане відоме ім'я нового тренера «Металіста 1925»

Дата: 05 июня 2019 в 17:24 Категория: Новости спорта


Сергій Давидов:

Після останнього матчу сезону, в якому «Металіст 1925» на виїзді поступився краматорському «Авангарду», минуло більше тижня. Зараз футболісти знаходяться у відпустці, аби з новими силами розпочати новий сезон, який, безперечно, буде ще набагато важчим. Першим, хто зголосився прокоментувати прес-службі сезон минулий, став капітан «жовто-синіх» Сергій Давидов.

— Сезон наша команда завершила на досить мінорній ноті. У чому бачиш основну причину?

— Важко щось казати, адже ми, дійсно, вкрай невдало провели весняну частинку змагань. З одного боку, підсумкове четверте місце — результат і не провальний, з іншого, невиконання головного завдання на сезон нівелює все добре, що було протягом сезону. Прикро, що, навіть, в заключному турі, як потім виявилось, усе було в наших руках і ногах.

— Що далі?

— Після останнього матчу з командою зустрівся Спортивний директор В'ячеслав Хруслов, який повідомив про те, що орієнтовно до 20-го червня у команди відпустка. Далі, як ви знаєте, я та Саша Жданов були присутні за Загальних зборах Засновників клубу, де кожен висловив свою позицію відносно того, що сталося. Наскільки я розумію, десь протягом тижня стане відоме ім'я нового головного тренера.

— Тобто, до 20-го — відпустка, а потім — працювати?!

— Так, ви праві. Треба, перш за все, для себе проаналізувати минулий сезон і провести роботу над помилками. Разом із тим, у новий футбольний рік треба увійти на 100% зарядженими на боротьбу, адже завдання виходу до вищого дивізіону не відміняв ніхто.

— Який би матч відзначив із позначкою «+», а який, навпаки, «-»?

— Важко після такого підсумку згадувати щось позитивне, адже, як я вже казав, головним було здобути перепустку до УПЛ. Так, були хороші матчі: на виїзді з «Дніпром-1», вдома з «Волинню», можна згадати і звитягу на останніх секундах проти «Балкан». Щодо поганих ігор, то всі, в яких ми втрачали очки, вважаю, були такими. Сподіваюся, що у новому сезоні приводів для радощів буде значно більше.

— Вчора відбулися перші матчі плей-офф за право грати у Прем'єр-Лізі. Чи дивився їх і, якщо так, то які враження?

— Так, матчі дивився. Як на мене, то боротьба була досить рівною, як у Львові, так і в Одесі. Тепер команди Першої ліги матимуть перевагу власного поля, чим і намагатимуться скористатися. І «Волинь», і «Колос» до перших поєдинків підійшли досить відповідально, а здобуті нічиї стали для них непоганим підсумком перших таймів цих протистоянь.

Тэги новости: Новости спорта
Поделитесь новостью с друзьями