Популярные темы

Богдан Лєднєв: «Постараємося залишити кубок Валерія Лобановського в Україні»

Дата: 05 июня 2019 в 16:34 Категория: Новости спорта


Богдан Лєднєв:

Хавбек молодіжної збірної України Богдан Лєднєв в коментарі прес-службі ФФУ поділився враженнями від переможного поєдинку із Кіпром (3:0) на Меморіалі Валерія Лобановського.

— Богдане, поділися враженнями від поєдинку проти кіпріотів.

— Гадаю, що з нашого боку гра вийшла непоганого рівня. Правда, і від суперника ми очікували більшого. Наставники просили нас контролювати м'яч, проводити швидкі атаки. Вважаю, ми впоралися, якщо забили три м'ячі й не пропустили.

— Цього разу тобі не вдалося вразити ціль із далекої відстані...

— Біля свого штрафного майданчика кіпріоти діяли щільно, важко було вийти на ударну позицію. Але нічого страшного, будемо сподіватися, що наступного разу вийде (посміхається).

— Що в перерві сказав вам головний тренер?

— Руслан Петрович попросив менше бігати, а частіше й швидше грати через пас, тоді й моментів буде більше. Наставник мав рацію, адже в нас, окрім забитих м'ячів, були ще шанси.

— Футболісти збірної Кіпру допомагали вам забивати…

— Це їхні проблеми. Рахунок на табло. Ми готуємося до відбірних матчів чемпіонату Європи. Для підготовки до офіційного турніру такі поєдинки теж потрібні.

— З Ізраїлем у фіналі буде складніше?

— Безумовно, ізраїльтяни — команда вищого рівня, тому на нас чекає цікавий і напружений матч, в якому ми постараємося перемогти й залишити кубок Турніру Валерія Лобановського в Україні.

Тэги новости: Новости спорта
Поделитесь новостью с друзьями