Чемпіонат Харківської області. 5-й тур. Чемпіон розгромив лідера, «Універ-Динамо» вийшов в лідери

Дата: 03 июня 2019 в 19:14

Чемпіонат Харківської області. 5-й тур. Чемпіон розгромив лідера,

У центральному матчі 5-го туру чемпіонату Харківської області минулорічний чемпіон – ФК «Вовчанськ» приймав лідера цьогорічних перегонів ФК «Зміїв». Гості виявилися неготові до умов, які запропонував суперник. Питання про переможця матчу було знято ще в першому таймі. Голи Соломахи і Мряченка дозволили «Вовчанську» піти на перерву за рахунку 2:0 на свою користь. У другому таймі підопічні Андрія Березовчука довели справу до погрому.

Поразкою ФК «Зміїв» скористався «Універ-Динамо». Срібний призер минулого сезону на виїзді здобув непросту перемогу над «Енергетиком», завдяки якій вийшов на перше місце. У дуелі аутсайдерів обласних перегонів значно сильнішим виявився «Маяк», а у дербі Первомайського розгромну перемогу здобув «Квадро».

Вовчанськ. Стадіон «Рубін». 100 глядачів
«Вовчанськ» — «Зміїв» 4:0
Голи: Д.Соломаха 19, Мряченко 39, Суханінський 75, Волга 85
«Вовчанськ»: Пархоменко (Шаповал 80), С.Мизюк (Іванов 66), Джаухар, Покосенко (Лебединський 67), Радченко, О.Мизюк, Батусов (Рудь 70), О.Тарасенко, Костюк (Паскаль Нуемб Бата 70), Мряченко, Д.Соломаха (Суханінський 74)
Тренер: Андрій Березовчук
«Зміїв»: Міненко (Рогожніков 80), Забурдайло (Лещенко 58), Півоваров, Калмиков, Е.Тарасенко (Черкашин 50), Неклонський (Мазун 61), Буличев, Давиденко, Чаплик, Д.Соломаха (Миндарєв 80), Якименко
Попередження: Неклонський 45, Півоваров 84

Попасна. Стадіон «Локомотив». 200 глядачів
«Лозова-Панютине» — «Арена» 1:1
Голи: Співак 90 (пен.) — Давискиба 78
«Лозова-Панютине»: Мурга, Кривошеєв, Кибенко (Меркулов 80), Солодовник, Басанець, С.Боровик (Кравченко 60), Р.Боровик, Шеншин, Карпенко (Галушка 60), Какадій (Олійник 52), Співак
«Арена»: Коверя, Чапланов, Рамазанов, Чепур, Васильченко, Ворохобін (Шинкарьов 84), Вановський (Семиволос 72), Левченко (Ольховський 51), Коробкін, Давискиба (Певний 87), Джигалов
Попередження: Басанець 21, Басанець 49 — Чепур 16, Джигалов 57, Джигалов 63, Певний 88
Вилучення: Басанець 49 — Джигалов 63, Рамазанов 90

Солоницівка. Стадіон «Енергетик». 300 глядачів
«Енергетик» — «Універ-Динамо» ХНУВС 0:1
Гол: Лавренов 34
«Енергетик»: Охотович, Родітєлєв (Яцюк 82), Шафоростов, Алексєєв, Іванченко (Бара 46, Дойчев 48), Конджі Сом Зашарі, Воробйов, Барсуков (Скляр 63), Р.Бондаренко, Гаетан Джогдом Контчу (Ярошенко 46), Клапчук (Морозюк 77)
«Універ-Динамо» ХНУВС: Швайченко, Сулаєв, Процюк, Лавренов, Гнилицький, Луценко, Дем'янко (Семенов 60), Зайчук, Кучірка, Черченко, Логінов (Азізов 70)
Попередження: Бара 46 — Ольховський 90, Луценко 90

Валки. Стадіон «Колос». 300 глядачів
«Маяк» — «Солідарність» 6:0
Голи: Василенко +31 (пен.), Плічко 10, Мальований 34, Плічко 61, Чарковський 80, Решетняк 86
«Маяк»: Шварц (Строєньєв 40), Голуб, Жиров, Василенко (Цимбал 82), Комісаров (Шаповал 71), Великих, Плічко (Собко 63), Банніков (Бородін 46), Маслов, Шевченко (Решетняк 60), Мальований (Чарковський 77)
«Солідарність»: Сойко, Шкиря, Рудік (Книгін 70), Томпсон, Одартей, Добарін, Кузубов (Шапошніков 3), Носков (Набока 46), Христенко (Постольний 46), Угбоая Кенеді (Єфименко 46), Теряєв (Сільченко 46)
Попередження: Мальований 27, Голуб 39, Голуб 75 — Томпсон 30, Набока 55
Вилучення: Голуб 75 — Сойко 2