Популярные темы

18 травня в Ужгороді відбудеться Ungvar Cup — 2019

Дата: 17 мая 2019 в 20:34


18 травня в Ужгороді відбудеться Ungvar Cup - 2019

18 квітня відбудеться другий турнір із традиційної серії щорічних змагань читачів Footboom – Ungvar Cup 2019, що організовано ужгородською командою «Трактор». Партнер заходу: «Крайна» — дика вода Закарпаття. #Крайна — вода, яку хочеться пити!

Свято футболу відбудеться на штучному газоні спорткомплексу «Zinedine» у с. Баранинці, що у передмісті перлини Закарпаття, старовинного міста Ужгород. О 10:00 розпочнеться церемонія відкриття турніру, якій передуватиме жеребкування.

У змаганнях візьмуть участь п’ять команд — Трактор (Ужгород), Батяри (Івано-Франківськ), БраZZерс (Мінськ), Contra Spem Spero (Рівне) та Збірна Друзів з багатьох міст України. Формат – круговий турнір, у якому за підсумками матчів кожного з кожним визначаться переможець, срібний та бронзовий призери.

Тривалість матчу – два тайми по 10 хвилин «брудного часу». Пріоритет розташування команд у таблиці за умови рівності набраних очок:

Бажаємо учасникам запеклих, але коректних футбольних баталій, інтриги у кожному матчі до останніх секунд, чудового настрою від зустрічі зі старими друзями та відсутності травм. Після закінчення спортивної частини турніру на учасників за накритими столами чекає традиційний третій тайм, окрасою якого стане традиційний бограч!

Поделитесь новостью с друзьями