Популярные темы

Андрій Павелко: «Місце для України в Виконкомі УЕФА — підсумок організації фіналів Ліги чемпіонів у Києві»

Дата: 17 мая 2019 в 18:04


Андрій Павелко:

Президент ФФУ Андрій Павелко виступаючи, сьогодні, 17 травня в Запоріжжі на Конгресі Федерації футболу України, констатував одне з високих досягнень, завдяки якому Україна отримала у цьому році представництво у виконкомі УЄФА.

— Однією з підстав для виявлення такої довіри стали підсумки організації фінальних поєдинків Ліги чемпіонів УЄФА серед чоловічих та жіночих клубів у Києві. Адже, попри скепсис багатьох і чималі складнощі, з якими довелося зіштовхнутися на стадії підготовки до цих історичних для футбольної України подій, ми чудово впоралися із завданням, подарувавши десяткам тисяч гостей нашої столиці й мільйонам уболівальників з усього світу неповторні спортивні емоції. А проведена робота отримала позитивні відгуки й найвищі оцінки футбольних асоціацій різних країн, УЄФА та особисто президента союзу Александера Чеферіна. Важко переоцінити значущість таких подій, адже це футбольне свято істотно збільшило армію прихильників футболу в країні, — переконаний Андрій Павелко.

За його словами, ми можемо пишатися довірою, якої удостоїлася Україна за підсумками 43-го чергового Конгресу УЄФА, отримавши нове представництво у вищому виконавчому органі союзу — виконавчому комітеті. — Це наша спільна заслуга, велика відповідальність і нові можливості для подальшого розвитку вітчизняного футболу, — цитує президент ФФУ прес-служба організаціїї.

Поделитесь новостью с друзьями