Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Футболісти «Прикарпаття» задоволені м'ячами Select, хоча раніше виступали проти їх використання

Дата: 23 апреля 2019 в 20:34


Майбутній офіційний м'яч Професійної футбольної ліги (ПФЛ) SELECT Brillant Super вирушив у турне по Україні. Першими нові м'ячі випробували в Івано-Франківську, де у понеділок, 22 квітня, за їхньою допомогою тренувалися гравці «Прикарпаття». Футболісти залишились задоволеними якістю і характеристиками м'ячів, якими зіграють три завершальні домашні поєдинки цього сезону.

Володимир БОРИШКЕВИЧ, півзахисник «Прикарпаття»:

— М'яч нормальний, схожими ми тренувалися і грали минулого року. Трохи незвичний відскок, але це — певні вади газону. До того ж, м'ячі нові, ще «нерозбиті», треба звикнути. Зрозуміло, що кожен м'яч певного бренду має свою специфіку, свої «плюси» і «мінуси». Гадаю, що усі команди, які будуть працювати з такими м'ячами, будуть задоволені їхньою якістю.

Іван ПІЦАН, голкіпер «Прикарпаття»:

— Перші враження достатньо хороші. М'ячі неважкі в порівнянні з попередніми «селектами», гарно летять. Хоча й сьогодні на тренуванні був вітер, аеродинамічні властивості цих м'ячів — на пристойному рівні. Досить зручні, в руках гарно відчуваються, мені сподобалися.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер «Прикарпаття»:

— Я за те, щоб команди Першої ліги грали одним м'ячем. Це добре, що ПФЛ хоче запровадити офіційний м'яч змагань, оскільки це є світовою практикою. Взяти для прикладу хоча б європейські топ-чемпіонати, де грають одним м'ячем. Або Лігу чемпіонів, чемпіонати Європи і світу... Тож хотілося б, щоб і в Україні був офіційний м'яч чемпіонатів — УПЛ, Першої і Другої ліг. Тоді усі команди будуть в рівних умовах, адже ми тренуємося одним м'ячем, а на виїзді граємо тим м'ячем, який надають господарі, а це зовсім різні моделі кількох відомих брендів.

Читайте также: Первая лига. Итоги 20-го тура

Щодо м'ячів Select, то вони добре знайомі нашій команді ще з попередніх сезонів. Дуже нормальні, лише трохи дизайн малюнку змінився. М'ячі пристойної європейської якості, такими ж грають у Німеччині. І мені здається, вони більш витриваліші.

Нагадаємо, що на останньому засіданні Ради ліг більшістю голосів присутніх представників клубів Професіональної футбольної ліги України було ухвалене рішення, згідно з яким Перша і Друга ліга невдовзі матимуть фірмовий офіційний м'яч. Угода з компанією Select підписана на три наступні сезони: 2019/20, 2020/21 і 2021/22. Кожен клуб ПФЛ отримає по 20 м'ячів уже в кінці травня — на початку червня, щоб їх протрестувати.

Сергій МАКАРОВ, президент Професійної футбольної ліги:

— Уперше в історії українського футболу саме в змаганнях ПФЛ з'явиться офіційний м'яч. У його важливості немає сумнівів. Аналогічні м'ячі є офіційними м'ячами Бундесліги 1 та 2, вищих дивізіонів чемпіонатів Бельгії, Данії, Ісландії, Нідерландів, Фінляндії, Швеції, а з наступного сезону, паралельно з ПФЛ України, здобудуть такий статус і в чемпіонаті Португалії. Відтак ми вважаємо необхідним дати можливість футболістам переконатися в якості, через що ми й проведемо низку тренувань із новим м'ячем.

Читайте также: Володимир Ковалюк: «Судді навчились заробляти гроші, так не судили, як зараз судять»

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями