Відгомін 2-го туру Прем'єр-ліги Львівщини

Дата: 16 апреля 2019 в 20:24


Відгомін 2-го туру Прем'єр-ліги Львівщини

У другий ігровий день найвищого дивізіону Львівської області сезону-2019 загалом забито 27 голів, що на 3 більше, ніж у попередньому.

Найбільше м'ячів цього туру забито в Демні. де місцева однойменна команда настріляла 8 «сухих» м'ячів ФК «Сокіл-Львів» (Борщовичі). До слова, демнянці надзвичайно забивні на старті сезону-2019 – 14 забитих і жодного пропущеного м'яча у власні ворота. Середня результативність звітного туру – 3,85 гола за гру. 3 голи забито з пенальті.

Загалом у чемпіонаті вже забито 51 м'яч, із них 5 – із «крапки». Один 11-метровий штрафний удар не реалізовано.

Читайте також: Турнірна таблиця чемпіонату Львівщини

З 27-ми голів у другий ігровий день 12 забито в першому таймі (загалом у чемпіонаті 25). Найшвидший гол на 4-ій хвилині у ворота ФК «Мостиська» забив гравець «Самбора» Михайло Кіт-Копиляк. До слова, він, а також новачок колективу з Демні Юрій Голубка, Олег Шептицький із «Юності» (Верхня Білка), нападник «Мостиської» Андрій Дева та гравець підмонастирського «Фенікса-Стефано» Віталій Патуляк відзначилися дублями. Більше 2-ох м'ячів в одній зустрічі не забивали.

Загалом у чемпіонаті обласної Прем'єр-ліги вже оформлено 10 дублів. У стартовому турі таке досягнення підкорилося Юрію Голубці (СКК «Демня»), Олегові Шептицькому, Костянтину Деревльову (обоє – «Юність», Верхня Білка), Тарасу Пецківу (ЛСК «Погонь», Львів) та Назарію Ничу (ФК «Львів-Сокіл», Борщовичі).

Щодо дисциплінованості футболістів: у стартових 2-ох турах арбітри продемонстрували 4 червоні картки.

Щодо відвідуваності другого туру цьогорічного чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області: загалом, згідно з рапортами рефері, на трибунах побувало 4650 уболівальників (середня відвідуваність туру 664 глядачі на грі). Найбільше любителів футболу прийшло цього разу в Дрогобичі на поєдинок між місцевою «Галичиною» і новояворівським «Гірником» – 1100. Загалом поєдинки перших 2-ох турів відвідало 9430 любителів футболу.

Найкращі бомбардири найсильнішої ліги Львівщини:

4 забиті м’яч – Юрій ГОЛУБКА (СКК «Демня»), Олег ШЕПТИЦЬКИЙ («Юність», Верхня Білка);

2 забиті м’яч – Олег ШАНДРА, Святослав ЗУБАР, Олег ЛАШИН, Тарас ДЕМКІВ (усі – СКК «Демня»), Костянтин ДЕРЕВЛЬОВ («Юність», Верхня Білка), Ігор БАЛУХ (ФК «Миколаїв»), Михайло КІТ-КОПИЛЯК (ФК «Самбір»), Андрій ДЕВА (ФК «Мостиська»), Віталій ПАТУЛЯК («Фенікс-Стефано», Підмонастир), Тарас ПЕЦКІВ (ЛСК «Погонь», Львів), Назарій НИЧ (ФК «Львів-Сокіл», Борщовичі).

Поделитесь новостью с друзьями