Популярные темы

Олександр Поворознюк: «До Олександрії гру перенесли через радикально налаштованих фанів «Карпат»

Дата: 16 апреля 2019 в 18:04


Олександр Поворознюк:

Президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк розповів офіційному сайту ФФУ, які надії пов’язує з виходом команди до півфіналу Кубку України.

— Користуючись нагодою, передусім поясню, чому «Інгулець» проводив чвертьфінальний поєдинок із «Карпатами» не в Петровому. Якщо відверто, то викликав занепокоєння приїзд великого загону радикально налаштованих фанів львів’ян, і тому, щоб не ризикувати, ми вирішили перенести гру до сусідньої Олександрії. Оскільки в «Зорі» таких ультрас немає, луганців ми прийматимемо за місцем нашої прописки. І я переконаний, що трибуни стадіону в Петровому будуть заповнені вщерть.

Також мене часто запитують, чи не позначиться на бойовитості «Інгульця» те, що він через зняття «Зірки» відпочивав у останньому турі першолігової першості. Ні, думаю, що якогось дискомфорту з цієї причини підопічні Сергія Лавриненка не відчуватимуть. Головне, що всі здорові, рвуться в бій, а вже тренерський штаб підкаже, як знайти найкоротший шлях до воріт «Зорі».

Як я оцінюю шанси «Інгульця» в матчі з луганцями? Футболісти з Петрового вже вписали свої імена в історію, уперше пробившись до півфіналу, але, як то кажуть, апетит приходить під час їжі. Сподіваюся, це ще не межа. Якщо вони діятимуть із такою самовіддачею, налаштованістю перемагати на кожному клаптику поля, як це було у чвертьфіналі, то, повірте, і «Зорі» буде непереливки…

Матч, нагадаємо, відбудеться 17 квітня у Петровому. Початок – о 16.00.

Читайте также: Александр Поворознюк: «У моих пацанов настрой будет такой, что они головой будут идти в подкат»

Поделитесь новостью с друзьями