Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Олег Таран: «Дніпро-1» – це вже бренд, і для «Металурга» зіграти з ним важливо»

Дата: 17 марта 2019 в 14:04


Олег Таран:

Головний тренер запорізького «Металурга» Олег Таран в коментарі прес-службі «Дніпра-1» поділився враженнями від спарингу з дніпрянами та розповів про підготовку команди до весняної частини сезону.

— Ми дуже вдячні Дмитру Михайленку і тренерському штабу дніпрян за те, що отримали чудову можливість зіграти на такому якісному полі, проти такої класної команди, яка, я переконаний на 150 відсотків, у цьому році буде в УПЛ, і місто це заслужило, а ми, ветерани, всі за це вболіваємо і переживаємо, щоб у найближчому матчі з «Металістом-1925» СК «Дніпро-1» тільки переміг. Для нас краще зіграти один такий спаринг, ніж провести кілька матчів зі слабкими суперниками на поганих полях. Слава Богу, хлопці вийшли без травм. Для нас головне, щоб хлопці повірили самі в себе.

Я не можу сказати, що ми сильно підсилилися у міжсезоння. Ми підбирали тих людей, які у силу власної комунікабельності і менталітету влилися у колектив. У нас лише 17 футболістів, і цим складом ми будемо грати останні 10 матчів, що нам залишились у чемпіонаті. Будемо намагатися посісти друге місце, хоча ми розуміємо, що нам буде складно. Тому такі матчі, як сьогоднішній, нам багато дають з точки зору психології. «Дніпро-1» – це вже бренд, і для наших хлопців зіграти на славетній базі, тому для них такі ігри дуже важливі, а нам приносять багато інформації. Так, були помилки, але головне, що такі матчі надають їм можливість повірити у себе, — зазначив Олег Таран.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями