Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону «Авангард» (Фото)

Дата: 16 марта 2019 в 02:54


У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону

На території рівненського стадіону «Авангард» сьогодні розпочали працювати будівельники виробничо-комерційної фірми «Фіалка». Як відзначається на сайті Рівненської обласної федерації футболу, зокрема відбуваються підготовчі роботи з встановлення паркану, розпочався процес демонтажу пластикових сидінь та бетонних трибунних конструкцій. Цьогоріч у планах будівельників, окрім демонтажу старих конструкцій, встановлення паль та перенесення мереж.

— Сьогодні ще один історичний день для обласного центру і всієї Рівненщини. Розпочалися безпосередні роботи з реконструкції стадіону «Авангард». Хочу подякувати міському голові Володимирові Хомку що ми разом попри певні труднощі пройшли підготовчий шлях і суттєво наблизилися до нової сучасної спортивної арени, важливого соціального об`єкту для міста й області. Також хочу подякувати й депутатському корпусу за учорашнє позитивне голосування про виділення перших 50 млн грн для початку робіт. Маю надію, що з допомогою у процесі реконструкції долучаться і народні депутати від Рівненщини, сподіваюсь, що міністри, котрі до нас приїжджали нещодавно, виконають свої обіцянки й посприяють у фінансуванні будівництва. І хочу зазначити, що сьогодні від Народного клубу «Верес» будемо ініціювати встановлення цілодобового відеонагляду за будівництвом «Червоно-чорні очі» з можливістю перегляду в онлайн. Стадіону — бути! — коментує історичну подію голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

— Ця довгоочікувана подія надзвичайно важлива і я не сумніваюсь, що за декілька найближчих років це буде об`єкт №1 у місті Рівному. Для нас він — предмет найзвичайної уваги і контролю. Хочу нагадати, що стадіон зроблений адекватним до розміру міста Рівне і головне — він універсальний. Тут можна проводити змагання і з футболу, і з легкоатлетики. На наступному тижні буде тут Міністр, ми з ним домовилися, підпишемо меморандум. Вся громадськість спортивна буде здійснювати контроль, — розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко.

Читайте также: Виділено 50 мільйонів гривень на реконструкцію стадіону «Авангард» у Рівному

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями