Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Мирон Маркевич: радимо прочитати

Дата: 14 февраля 2019 в 09:04


Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною.

В.О. Сухомлинський

FootBoom продовжує рубрику, де відомі тренери, футболісти, функціонери та журналісти поділяться з вами книгами, на які варто звернути увагу, приведуть список літератури, що торкнулася наших героїв до глибини душі, яка залишила приємне враження або глибокий слід.

Сьогоднішній наш герой — голова Комітету національних збірних команд ФФУ, топ-тренер, великий патріот України Мирон Маркевич.

— Стараюся читати багато. Зараз у мене більше часу, тому частіше заходжу до бібліотеки. Щось візьму і сьогодні почитаю. Ви мене надихнули.

Кожен, хто живе в Україні повинен прочитати цю книгу. Як казав Тарас Григорович: «Учітесь, читайте, чужому научайтесь, і свого не цурайтесь». Оце, напевно, є істина.

Ми повинні знати свою сторію інакше нічого не буде.

Так, як він писав про Україну, майже не писав ніхто, або дуже рідко. В його творах Україна постає у всій своїй красі.

Хто буде вдумливо читати цей твір, той зрозуміє сенс життя.

Дуже люблю Сковороду. Коли був на Харківщині, то часто зіштовхувався з тим, про що він писав. Він дійсно філософ від Бога, який також багато зробив для того, щоб знали про Україну.

Я працював ще у «Металісті». Ми приїхали зі зборів і саме тоді на Майдані все відбулося. Наступного дня я поїхав до Києва, де застав ті руїни... Що тут можна сказати? Люди поклали своє життя, щоб ми щось переосмислили і думали за нашу державу. Вони показали, як треба любити Україну. Мені навіть тяжко підібрати потрібні слова...

Не можу собі уявити... Хоча ні, можу, бо десь там близько я їздив від донецького аеропорту. І досить часто. Уявляю, що хлопці там пережили. Такі люди часто не родяться. Вони унікальні.

Дуже хороше видання, але цю книгу, чесно кажучи, непросто читати.

Цю книгу раджу прочитати тренерам і людям, які цікавляться грою номер один. Вона про одного з найкращих наставників світового футболу за всю історію. Нехай знають, яке непросте тренерське життя.

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями