Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Олександр Горяінов: «Перший місяць провели досить плідно»

Дата: 12 февраля 2019 в 04:04


Від сьогодні «Металіст 1925» розпочав уже п'ятий тиждень підготовки до найважливішого періоду в своїй історії. Про те, як пройшли попередні чотири, прес-служба клубу запитала головного тренера Олександра Горяінова.

— Олександре Сергійовичу, давайте підсумуємо перший тренувальний місяць команди: чи все заплановане вдалося виконати?

— Так, практично все, що хотіли та планували, успішно зробили. Єдине — не зіграли матч проти житомирського «Полісся», але тоді втрутилися погодні умови. Вважаю, що перший місяць зборів провели досить плідно. Зараз хлопці повертають ту фізичну форму, яка в них була наприкінці осені. Так, наразі їм досить важко, але всі чудово розуміють, що ця праця даремно не пройде.

— Власне, сьогодні можна сказати, що в тренувальному таборі команди немає гравців на перегляді, а є повноцінний склад. Задоволені селекцією?

— Кожен тренер хоче, аби під його орудою працювали висококласні гравці. Я — не виключення. Зараз можу із впевненістю сказати, що керівництво зробило все можливе, аби втримати лідерів команди, а селекційна служба запросила футболістів, які, впевнений, підсилять наш склад навесні та допоможуть у вирішенні поставлених задач.

Читайте также: Таблица трансферов Первой лиги. Зима-2019

— Давайте трохи про кожного новачка. Це Владислав Кравченко, Ярослав Ямполь, Андрій Фаюк, Дмитро Сидоренко та Дмитро Гранкін...

— Сидоренко та Кравченко — захисники, які додадуть конкуренції в обороні, Гранкін та Ямполь — гравці середньої лінії (перший може зіграти, як нижче, так і під форвардом), ну, а Фаюк — центральний нападник. На кожного футболіста ми дивилися, оцінювали його форму та можливості, з кожним розмовляли, аби дізнатися, чи хоче він грати за «Металіст 1925». Тому, все добре, цими футболістами я задоволений!

— Зараз із командою працює і кілька молодих футболістів із «МЮ». Задоволені їхнім ставленням до тренувального процесу?

— Так, хлопці дуже хочуть потрапити до основного складу. Бєліменко та Єрмошенко свого часу вже були у команді, знають, які тут вимоги. Микита Скоріно ще тільки починає грати у «дорослий» футбол, скажімо так, придивляємося до нього. Це ті, хто був, наприклад, на тренуванні сьогодні, але, можу вас запевнити, що за всіма гравцями молодіжної команди наш тренерський штаб дивиться, тому шанс є у кожного з них...

— До фінального збору у Туреччині залишилося три тижні. Чим команда буде займатися? Який план підготовки?

— Від сьогодні працюватимемо у режимі одноразових тренувань, а до початку березня плануємо провести низку контрольних поєдинків. У них подивимось на всіх гравців, спробуємо їх у різних поєднаннях, а от вже у Туреччині будемо цілеспрямовано готуватися до матчу з «Дніпром-1». Роботи в нас ще дуже й дуже багато!

— Зараз команда здебільшого тренується у Високому. Задоволені, як працівники НТЦ підготували поле?

— Так, тут хочеться сказати величезне спасибі нашому керівництву та працівникам бази, які досить оперативно на наше прохання зробили все, аби у команди була можливість повноцінно готуватися до сезону. Як бачите, поле повністю очищене від снігу. Тому, зараз у нас тут є гарні умови: поле, тренажерна зала, масажна кімната, окрім того, команда після тренувань харчується також на базі. Так що, в цьому плані все добре!

По сообщению сайта FootBoom

Поделитесь новостью с друзьями