Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Друга ліга, група Б: хто, де, коли

Дата: 13 января 2019 в 22:04

Офіційний сайт ПФЛ зібрав всю інформацію про зимівлю клубів східної групи другої ліги.

«Кремінь» вийде з відпустки 20 січня, і команда активно включиться в роботу, чергуючи тренування зі спарингами. У планах колективу Ігоря Столовицького — контрольні матчі з представниками Першої ліги. Двічі «Кремінь» зіграє з «Зіркою», по разу — з «Інгульцем» і СК «Дніпро-1». У подальших планах — поїздка на турнір в Дніпро. До втрати Дмитра Ентіна і Дениса Білоусова у «Кременя» додався і Юрій Павлик.

Футболісти «Кристала» вже зараз тренуються у втягуючому режимі, а орієнтовно з 23 січня команда розпочне основні збори. Дата може бути підкоригована новим головним тренером, пошуком якого клуб активно займається. Поки ж «Кристал» анонсував свої перші в новому році спаринги. Так, 30 січня херсонська команда зіграє в гостях з МФК «Миколаїв», п'ятого лютого — з «Гірником» також на полі суперника. Крім Микити Крюкова покинув клуб і інший воротар — Олександр Бурла.

У грудні «Гірник» встиг провести втягуючі збори, завершивши їх переможним спарингом з чемпіоном Кривого Рогу, ФК «Лозуватка» — 3: 1. Тепер колектив Геннадія Приходька розпочне роботу 14 січня — команда пройде 10-денний цикл зборів. У планах — не лише тренування, а й контрольні матчі. 23 січня криворіжці зіграють з командою U-21 «Олександрії», 25 січня — з «Інгульцем». Обидві зустрічі «Гірник» проведе в гостях.

«Мир» збереться після 20 січня. Команда проведе втягуючі збори і вирушить на турнір в Полтаву — традиційний Кубок Почежевского стартує четвертого лютого.

МФК «Миколаїв-2» взимку працює найактивніше. Третього листопада команда грає в масштабних першостях області та міста, і, крім того, в грудні корабели встигли зіграти в Кубку мера. Тут підопічні В'ячеслава Мазараті програли «Кристалу» (0: 1), обіграли «Реал Фарму» (2: 0) і двічі поступилися своєю першою командою (0:3 і 0:2).

З 20 січня, коли з відпустки вийде МФК «Миколаїв», резервістів можуть чекати зміни, як у тренувальному процесі, так і в кадровому ресурсі — все залежить від того, кого Сергій Шищенко залучатиме до тренувань з першоліговим колективом.

Традиційно на кілька фронтів у зимових регіональних турнірах веде боротьбу «Реал Фарма». У це міжсезоння одесити грають в двох лігах першості області, а також в першості міста, перевіряючи у справі всю наявну молодь. Основну роботу «фармацевти» розпочнуть орієнтовно 20 січня. Щодо можливого посилення, відзначаємо повернення в команду Олександра Дубини, який осінню частину сезону провів у «Вересі».

«Енергія», як і було анонсовано раніше, включиться в роботу першого лютого — Олег Федорчук спланував підготовку як тільки команда вирушила у відпустку. На період зборів новокаховський колектив намітив близько 14 спарингів, і вже зараз відома дата одного з них: дев'ятого лютого «Енергія» зіграє з МФК «Миколаїв». Залишили команду Денис Бондаренко, Валентин Плутенко і Кирило Процишин. Відновилися після травм і готові приступити до роботи разом з командою Роман Бочак, Євген Кравчук і Микита Комісар.

ФК «Нікополь» розпочне тренувальний процес 25 січня, коли і стане відома детальна інформація за планами. «Металург» вийде з відпустки на початку лютого, і тільки ближче до цих дат будуть відомі точні плани щодо зимової підготовки команди.

Щодо «Таврії», то поки відомо, що клуб залишив капітан Анатолій Масалов, а також обидва воротарі — Роман Гурін та Вадим Дмитроченко.

По сообщению сайта FootBoom