Дублери «Арсенала-Київ» тричі забили одноліткам з «Шахтаря» у контрольному матчі

Дата: 07 ноября 2018 в 14:44 Категория: Новости спорта

Молодіжний склад «Арсеналу-Київ», підсилений рядом гравців першої команди, зіграв у Щасливому контрольний матч проти дублерів «Шахтаря». Зустріч завершилася перемогою столичних футболістів, повідомляє офіційний сайт «канонірів».

Гра відбулась за ініціативи донецького «Шахтаря» та складалася за домовленістю з двох таймів по 35 хвилин кожний. В першому таймі команди обмінялися голами (у «пушкарів» з пенальті відзначився Олександр Єрмаченко). Після перерви перемогу «Арсеналу» принесли два м’ячі забиті Денисом Янаковим (один з них з пенальті).

Нагадаємо, що свій черговий поєдинок в чемпіонаті U-21 «каноніри» проведуть в 15-му турі на своєму полі проти «Олександрії». Початок матчу на «Арсенал-Арені» 9 листопада о 12:00.