Олег Смалійчук назвав вболівальників «Карпат» «вівцями» (+Фото)

Дата: 16 сентября 2018 в 07:14

По сообщению сайта FootBoom

Віце-президент «Карпат» Олег Смалійчук залишився незадоволений відвідуваністю «Арени Львів» під час останнього домашнього матчу з «Ворсклою» (0:1). Цю гру вирішили відвідати лише 1756 вболівальників.

«Найголовніша проблема в сучасних «Карпатах» — це вболівальники... Вчора, коли хлопці вийшли на гру, то побачили «справжню підтримку». Аж півтори тисячі... Порахуйте, скільки вміщує стадіон, відмінусуйте, скільки людей прийшло, і ви зрозумієте, скільки у Львові овець. Овець і справді більше, ніж справжніх вболівальників. І це в той час, коли молодим пацанам, які очима шукали вашу присутність, дійсно потрібна ваша підтримка. Знаю, що коментаторів в Інтернеті більше, ніж підтримуючих на стадіоні. Копати з дивану завжди легше. Така є західна Україна — вийдемо з кущів, коли нам буде вигідно.

Змінюйте президентів, віце-президентів, генеральних директорів і тренерів, але ви завжди будете вівцями, допоки не станете вмирати за вашу віру в зелено-біле серце.

Моя повага фанатам, справжнім пацанам і людям, які не бояться дощу, щоб бути вірними зелено-білому кольору», — написав Смалійчук на своїй сторінці у мережі Facebook.