Василь Грицук: «Нерозумно кидатися заявами, що «Олександрія» буде прагнути завоювати чемпіонство»

Дата: 14 сентября 2018 в 18:44

По сообщению сайта FootBoom

Гравець футбольного клубу «Олександрія» Василь Грицук поспілкувався з телеканалами «Футбол 1/ 2» про майбутній матч з донецьким «Шахтарем».

– У чому секрет нинішніх успіхів команди?

– Вся справа у взаєморозумінні. Ми не перший рік граємо разом. Зараз, напевно, настав час, коли пора б і вистрілити.

– «Олександрія» не збирається відставати від «Шахтаря» і «Динамо»?

– З огляду на реалії, думаю, нерозумно кидатися заявами, що команда буде прагнути завоювати чемпіонство. Зараз у нас виходить показувати непоганий футбол і добиватися перемог. Ми завжди налаштовуємося на максимальний результат, хоча чемпіонат довгий, і що в результаті у «Олександрії» вийде, дізнаємося в кінці сезону.

– Чи готуєте супернику сюрпризи тактичного характеру?

– Всі одне одного добре знають. Можу тільки запевнити, що футболісти «Олександрії» битимуться на кожній ділянці поля. Ми хочемо підтвердити статус команди, яка знаходиться у верхній частині турнірної таблиці.

– У нинішньому сезоні склад «Шахтаря» трохи змінився.

– Для «гірників», думаю, це серйозний удар, адже колектив покинули досвідчені футболісти, які не один рік грали в «Шахтарі». Так, в команду прийшли теж сильні, але молоді виконавці, і їм ще не вистачає належного взаєморозуміння з партнерами.

– «Олександрія» з «Шахтарем» зіграє на своєму полі. Це трохи вирівнює шанси команд?

– Вважаю, що гірникам все одно, де грати, адже вони виступали, і непогано, на великих футбольних аренах Європи – що для них наш семитисячний стадіон? А ось для футболістів «Олександрії» підтримка уболівальників, які, я чув, повинні заповнити трибуни, дорого коштує. Коли тебе підтримує багато глядачів, ноги самі біжать.

Читайте также: Пять причин успеха «Александрии» на старте сезона