Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Президент ФК «Кобра» Сергій Ващенко: «Наша команда зі змагань у першій лізі не знімалася»

Дата: 09 августа 2018 в 20:04

По сообщению сайта FootBoom

Президент харківського клубу «Кобра» Сергій Ващенко на терміново зібраному брифінгу у столичному Будинку футболу спростував інформацію про зняття клубу зі змагань і розповів про його перспективи, інформує прес-служба ПФЛ.

— Інформація про зняття нашої команди зі змагань у першій лізі не має під собою підгрунтя. «Кобра» не знімалася, не знімається і не буде зніматися з чемпіонату. А такі вкидання інформації – лише надії недоброзичливіців, яким не доля збутися. У нас є домовленість з керівниками «Геліоса» про проведення маштабного фінансового аудиту в клубі. Він завершується 15-16 серпня і після цього Олександр та Матвій Гельштейни передають мені права власності на клуб у повному обсязі.

Переконаний, що ця негативна інформаційна атака спрямована на те, щоб спричинити розкол в команді. Гравцям та персоналу зараз досить складно в психологічному плані, але треба пережити цей складний момент. Я витримаю весь тиск і ми рухатимемося вперед.

— Зміна власників клубу тягне за собою якісь фінансові угоди?

— Зміна власників проходить на добровільних засадах. Все це робиться для того, щоб у Харкові в першій лізі було два клуби, а не лише «Металіст 1925». Харків — футбольне місто. Вболівальники завжди приходять на матчі, щоб підтримати свої команди. Звичайно, в нас поки що не так багато фанатів, але на першу домашню гру завітало від 800 до тисячі прихильників футболу. Вважаю, що це непоганий показник.

— «Геліос — арена» чи стадіон «Сонячний» буде у власності ФК «Кобра»?

— У нас є домовленість, що стадіон «Сонячний» буде для нас запасним варіантом для проведення домашніх матчів, поки ми проводимо реконструкцію «Геліос Арени». Цей стадіон зі зрозумілих причин з травня місяця не обслуговувався належним чином. З понеділка розпочнемо ці вони будуть не лише косметичними (наприклад, щоб змінити всі таблички на ФК «Кобра»), займатимемося і станом газону. Наступну свою домашню гру, через два тижні «Кобра» проведе на «Геліос Арені».

— Зараз дуже мало інформації про клуб в ЗМІ. Коли можна очікувати створення власного сайту, розвитку всіх комунікацій, які потрібні для залучення вболівальників?

— Плануємо на початку вересня запустити свій власний офіційний сайт. Зараз наша пресслужба працює над цим. Дуже важко охопити всі сфери діяльності одночасно, адже ми лише на початку шляху. Необхідно фінансувати і змагання в Першій лізі і чемпіонат аматорів, чемпіонат Харківської області і колишню академію ФК «Геліос», яка вже, до речі, перейменована, змагання в U19, U17. Особливо психологічно складно, коли читаєш недостовірну інформацію в ЗМІ. Розуміємо важливість комунікації з вболівальниками, тому найближчим часом виправимо цей недолік.

— «Кобра» займалася розвитком дитячого футболу в різних регіонах України. Навіщо вам професіональний клуб?

— Для нас важливо створити безперервну систему підготовки, де кожен аматор чи юнак нашої школи знав, що він має шанс продовжити удосконалюватися на професіональному рівні, зростати з клубом. Це дуже хороша мотивація для наших команд. Якщо хлопці працюватимуть над собою, розвиватимуться, то тренер обов'язково зверне на них увагу і запросить в першу команду. Зараз ми в терміновому порядку запросили гравців, щоб заявитися на чемпіонат, але хочемо збудувати свою систему, в якій вихованці академії гратимуть в Першій команді.

— Як оціните гру команди на початку сезону?

— У останньому турі проти «Руху» в Винниках зіграли досить непогано, але дещо в кінцівці нам не вистачило, пропустили в компенсований час. До гравців немає претензій в плані самовіддачі. Я хочу подякувати кожному гравцю, тренеру і всім працівникам адміністрації, що вони працюють попри все. Ми обіцяємо, що від матчу до матчу будемо ще сильнішими і здобуватимемо авторитет у нових для нас змаганнях.