Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Чемпіонат Чернівецької області. 6-й тур. «Кіцмань» перемагає в битві лідерів

Дата: 18 июня 2018 в 01:44

По сообщению сайта FootBoom

«Перевалив за екватор» Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед аматорів-2018. 15-16 червня команди зіграли матчі 6-го туру чемпіоната, після якого чітко визначилася пара лідерів, що суттєво відірвалася від інших переслідувачів.

В центральному матчі 6 туру чемпіоната області на муніципальному стадіоні в Кіцмані зійшлися лідери – МСК «Кіцмань» і ФК «Неполоківці». Гості з Неполоківців до цього матчу не втратили жодного очка – п’ять перемог у п’яти іграх, тоді як господарі у минулому турі зіграли внічию з киселівським «Стелсом». До того ж, «Кіцмань» мав на одну зіграну гру менше, тому відставання від лідера було в розмірі п’яти очок.

Годі й казати, що цей матч мав дуже велике значення для обидвох команд: в разі перемоги «Неполоківці» йшли у солідний відкрив і наздогнати їх було би ой як нелегко, а якщо перемагав «Кіцмань», то він впритул наближався до лідера, і, маючи гру в запасі, сам ставав потенційним лідером.

Очікувалася напружена й безкомпромісна гра, а насправді пройшла вона за переваги господарів. Від початку й до кінця. «Кіцмань» більше контролював м’яч, створив дуже багато гострих моментів і мав вигравати з непристойним рахунком. Але обмежився Вікторією з рахунком 2:0. Забили кіцманчани по одному голу в кожному таймі: у першому зі штрафного відзначився Андрій Гавриш, а у другій половині гри не менш яскравий гол забив Андрій Гордей, який, безумовно, був кращим гравцем матчу.

Лідер не показав майже нічого, тому перемога господарів стала більше ніж заслуженою. Тепер інтрига в чемпіонаті закрутилася з новою силою і тим більш цікаво буде спостерігати за подіями в головному футбольному турнірі Чернівецької області!

Найближчими переслідувачами лідерів є «Іванківці» й «Коровія». Команда з Коровії цей тур пропускала, а іванківчани на своєму полі «розтрощили» строїнський «Золотий колос» з рахунком 6:0, чим суттєво покращили своє становище у турнірній таблиці.

Відзначимо здобуття перших очок у чемпіонаті двох аутсайдерів – герцаївського «Драгуш Воде» і ОТГ «Вашківці». Цікаво, що саме ці дві команди зустрічалися в рамках звітного туру між собою у Вашківцях і зіграли внічию 3:3. І цікавий, результативний футбол продемонстрували, і вболівальників порадували.

МСК «Кіцмань» – ФК «Неполоківці» 2:0
«Черемош-Вижниця» – «Стелс» 2:2
ФК «Іванківці» – «Золотий колос» 6:0
«ОТГ Вашківці» – «Драгуш Воде» 3:3