Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

«Вікторія» — «Спарта»: прогноз В’ячеслава Заховайла

Дата: 15 апреля 2018 в 15:54

Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч 24-го туру чемпіонату Чехії «Вікторія» Пльзень — «Спарта» Прага.

«Пльзень лихоманить. То команда не програє тривалий час, то не може виграти довго. У другому колі «Вікторія» набрала мізерну кількість очок. У семи матчах – лише шість залікових пунктів. І це клуб, який претендує на чемпіонство! На горлянку вже наступає «Славія». Різниця між командами сім очок. Якби команда з Праги стабільніше виступала, зараз була б в лідерах.

У «Вікторії» зараз починається серія непростих матчів. Попереду «Спарта», «Яблонець» і «Славія» на виїзді. Питання, кому дістанеться «золото» в Чехії, відкрите.

Думаю, що тенденція продовжиться. Ставимо, що «Вікторія» втратить очки. «Спарта» зіграла п’ять матчів поспіль унічию і лише останню зустріч виграла.

В принципі, обом командам потрібні очки. Одні борються за чемпіонство, інші – за єврокубки. Буде поєдинок під знаком «заруба». Як і більшість матчів у Чехії під кінець сезону. Зараз у чемпіонаті лише двом командам нічого не потрібно: це «Богеміанс 1905» і «Тепліце». Всі інші борються за свої цілі. Навіть не пригадаю, коли востаннє таке було», — сказав Заховйало «РБ».

Ставка: «Спарта» Прага не програє

Коефіцієнт:1.75

Регистрация в Пари-Матч с бонусом 25 $

По сообщению сайта FootBoom