Новости в социальных сетях

Подпишитесь на нашу группу и читайте анонсы самых интересных новостей в любимой соцальной сети

ВКонтакте Одноклассники Facebook Twitter

Андрій Шевченко: «Ми викликаємо найкращих гравців, навіть якщо вони не мають ігрової практики»

Дата: 23 марта 2018 в 16:54

На думку головного тренера збірної України Андрія Шевченка, головною проблемою є відсутність конкуренції. А на цей момент у чемпіонаті України немає передумов, щоб її створити. Про це наставник розповів у інтерв’ю «Українському інтересу».

Ми викликаємо найкращих гравців, навіть якщо вони не мають ігрової практики. Тому що різниця в класі з іншими футболістами відчувається. За цей період ми спробували велику кількість виконавців. Ми бачимо потенціал у тих, хто залишився, із ними можна працювати. А інші мають працювати в клубі, скорочувати цю різницю в класі», – пояснив головний тренер збірної.

Він додав, що зараз найменша конкуренція у лінії атаки. На переконання Шевченка, така ситуація склалася через те, що український чемпіонат не дає можливості мати гарну конкуренцію. В Україні дві команди-лідери, однак навіть там вітчизняні футболісти іноді не отримують достатньої кількості ігрової практики, тому що конкурують із іноземцями.

Значна частина збірної – це футболісти «Динамо» та «Шахтаря». Навіть ті виконавці, які не грають в основі, на сьогоднішній момент вище за якістю, ніж будь-який гравець іншої української команди з постійною ігровою практикою. Саме тому вони потрапили до «Динамо» чи «Шахтаря», – сказав Шевченко.

Нагадаємо, 23 березня збірна України зіграє товариський матч із Саудівською Аравією в Іспанії, а 27-го – із Японією у бельгійському Льєжі.

Читайте также: Як Роман Яремчук до успіху йшов

По сообщению сайта FootBoom