Головний агроном «Ворскли»: «Прогноз погоди дивимось мінімум сім разів на день»

Дата: 28 февраля 2018 в 22:24 Категория: Происшествия

По сообщению сайта FootBoom

Кінець зими та початок весни здивував полтавців та й усю Україну рясним снігопадом. Чи варто казати, що в таких умовах готувати поле головної спортивної арени області – вкрай складна та відповідальна справа. Головний агроном футбольного клубу «Ворскла» Володимир Ловкий постійно контролює стан газону, він, можна сказати, на роботі 24 години на добу. Втім, він дав коротке інтерв'ю офіційному сайту «Ворскли».

– «Бойове хрещення» поля пройшло нормально, усі захоплювалися станом полтавського газону. Зараз, звісно, не видно що під плівкою, але Ви ж нам розповісте: в якому стані поле і як його в такі морози рятувати?

– Стан поля задовільний. Ми частково простригли поле, частково – не встигли, адже прийшли морози до мінус 17 градусів. Після снігопадів, а згідно прогнозу сьогодні був перший з них, далі очікується ще, ми відкриємо поле і розпочнемо підготовчі роботи. Прогноз погоди дивимось мінімум сім разів на день, причому у кількох джерелах. Робимо моніторинг усіх погодних змін, бо без ми не можемо підготувати поле. Ми приготувались і до снігу і до вітру, вкрили поле плівкою. Тому я пишаюсь роботою, яку провели мої помічники.

– Що найскладніше у підготовці поля в зимових умовах?

– Грибкові захворювання, які можуть бути на газоні. Їх «лікуємо» за допомогою ультрафіолету та провітрювання. У крайньому випадку – гербіцидами. За цими хворобами потрібно слідкувати уважно, адже вони дуже швидко розповсюджуються дуже швидко.

– У день гри, які роботи плануєте провести?

– Основні роботи розпочнуться за день до гри, у п’ятницю: ми підстрижемо траву, можливо, частково вирівняємо поле. І останнє – розмітка. Тож, думаю в суботу до обіду ми впораємося.

Читайте также: Дирекция УПЛ утвердила даты и время начала матчей 23-го тура